Кошик
269 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Знайомтесь із швидкими тестами власного імпорту від компанії "МЕДРИНОК"!

Знайомтесь із швидкими тестами власного імпорту від компанії "МЕДРИНОК"!

Увага ‼️💥Новинка💥

Знайомтесь із швидкими тестами власного імпорту від компанії "МЕДРИНОК"!

Ми раді поділитися захоплюючими новинами для медичної галузі та всіх, хто прагне до миттєвої та точної діагностики. Наші нові швидкі тести - це крок до майбутнього, де діагностика стане простішою та ефективнішою.

🌐 Пропонуємо вашій увазі:

🔹Комбінований швидкий тест «MEDRYNOK» для виявлення Clostridium difficile, GDH (глутаматдегідрогенази) та токсинів А/В (кал) - Інноваційна технологія дозволяє швидко та точно виявити присутність Clostridium difficile, виявити GDH та токсини А/В у калі.

🔸Швидкий тест «MEDRYNOK» для виявлення Clostridium difficile, токсинів А/В (кал) - цей тест допоможе швидко та без зайвих зусиль виявити Clostridium difficile та токсини А/В у калі пацієнта. Використання даного тесту суттєво знижує час для встановлення попереднього діагнозу у пацієнта що дозволяє для лабораторії або медичного центру збільшити кількість проведених аналізів.

🔹Комбінований швидкий тест «MEDRYNOK» для виявлення Vibrio Cholerae О1/O139 Ag (кал) - Серед захворювань, які потребують швидкої реакції, є і холера. Цей тест стане вашим незамінним помічником у проведенні швидкого тестування і виявленні Vibrio Cholerae О1/O139 Ag у калі.

🎯 Наші тести - це гарантована якість та найвища точність результатів. Пам'ятайте, якісна діагностика - це шлях до ефективного лікування!

Для замовлення та додаткової інформації звертайтесь до Вашого особистого менеджера або за номером телефону

📞+380 63 811 08 59

📍м. Луцьк, вул. Зв'язківців 6

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner