Швидкий тест «MEDRYNOK» для виявлення прихованої крові в калі (FOB)
- В наявності
- Код: 11066
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 грн
- +380 (93) 290-21-35Вікторія - Стоматологічний відділ
ПРИЗНАЧЕННЯ
Швидкий тест на визначення прихованої крові в калі – це швидкий хроматографічний імуноаналіз для якісного визначення прихованої крові в зразках калу людини. Призначений для професійного використання для допомоги у виявленні кровотеч, спричинених низкою шлунково-кишкових захворювань, наприклад, дивертикулітом, колітом, поліпами та раком товстої кишки.
ОПИС
Багато захворювань можуть викликати появу прихованої крові у калі. На ранніх стадіях такі проблеми шлунково-кишкового тракту, як рак товстої кишки, виразки, поліпи, коліт, дивертикуліт і тріщини, можуть не виявляти видимих симптомів, лише приховану кров. Традиційні методи, а саме гваякова проба, не мають високої чутливості та специфічності, і мають дієтичні обмеження перед тестуванням.
Швидкий тест на приховану кров - це швидкий тест для якісного виявлення низьких рівнів прихованої крові у калі. Тест використовує сендвіч-аналіз подвійного антитіла для селективного виявлення прихованої крові у калі на рівні 50 нг/мл або вище, або 6 мкг/г калу. Окрім цього, на відміну від гваякової проби, на точність швидкого тесту не впливає дієта пацієнтів.
ПРИНЦИП
Швидкий тест на визначення прихованої крові в калі - це імунохроматографічний аналіз, заснований на принципі сендвіч-аналізу подвійного антитіла. Мембрана попередньо покрита анти-гемоглобін антитілом в зоні тестової лінії тест-касети. Під час тестування зразок реагує з частинками, вкритими анти-гемоглобін антитілом. Суміш мігрує вздовж мембрани хроматографічно під дією капілярних сил та реагує з анти-гемоглобін антитілом на мембрані і генерує забарвлену лінію. Наявність забарвленої лінії в тестовій зоні вказує на позитивний результат, а її відсутність - на негативний результат. Для контролю якості процедури забарвлена лінія повинна завжди з’являтися в контрольній зоні, вказуючи на те, що був внесений належний об’єм зразка і відбулося просочування мембрани.
МАТЕРІАЛИ,ЯКІ ПОСТАЧАЮТЬСЯ З НАБОРОМ
- 20 герметично запакованих пакетики, кожен з яких містить тест-касету та поглинач вологи
- 20 Пробірок для забору зразка з екстракційним буфером, 3.0 мл
- Інструкція з використання
НЕОБХІДНІ МАТЕРІАЛИ,АЛЕ НЕ НАДАНІ З НАБОРОМ
- Контейнери для забору зразка
- Таймер або годинник
ЗБЕРІГАННЯ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ
Всі реагенти готові до використання в тому вигляді, в якому вони поставляються. Тест набір слід зберігати в оригінальному упакуванні при температурі 2-30°С. У разі зберігання при температурі від 2-8°С, переконайтесь. що перед відкриттям тест набір було доведено до кімнатної температури. Тест-касета стабільна протягом терміну придатності, зазначеного на герметичній упаковці. НЕ ЗАМОРОЖУЙТЕ НАБІР І НЕ ПІДДАВАЙТЕ ЙОГО ВПЛИВУ ТЕМПЕРАТУРИ ПОНАД 30°С.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
- Тільки для професійної діагностики in vitro.
- Перш ніж провести аналіз ознайомтесь з даною інструкцією.
- Не використовувати якщо упаковку або пробірку пошкоджено.
- Виріб призначений для одноразового використання. За жодних обставин не використовувати повторно.
- Не використовуйте для тестування зразок з видимою кров'ю.
- Поводьтеся з усіма зразками так, ніби вони містять інфекційні агенти. Дотримуйтесь встановленої стандартної процедури для належної утилізації зразка.
- Екстракційний буфер містить азид натрію (0.1%). Уникайте контакту з очима та шкірою. Не ковтайте.
- Одягайте захисний одяг, такий як лабораторні халати, одноразові рукавички і окуляри для захисту очей під час тестування зразків.
- Вологість і температура можуть негативно вплинути на результати.
- Не проводьте тест у приміщенні з сильним потоком повітря, тобто з електричним вентилятором або потужним кондиціонером.
ЗБІР ЗРАЗКІВ
Розглядайте будь-які матеріали людського походження як інфекційні та поводитися з ними відповідно до стандартних процедур біобезпеки.
1. Зберіть зразок калу в чисту, суху ємність.
2. Відкрутіть верхню частину пробірки для збору та вийміть паличку-аплікатор.
3. Випадковим чином занурити аплікатор в зразок фекалій в п'яти різних місцях.
4. Видаліть зайві зразки з палички-аплікатора та зовнішніх канавок. Переконайтесь, що є достатня кількість зразку у внутрішніх канавках аплікатора.
5. Вставте аплікатор в пробірку та надійно закрийте її.
6. Струсіть флакон для збору зразків, щоб забезпечити належну гомогенізацію зразку у буферному розчині.
*Примітка: Якщо зразки неможливо протестувати протягом 1 години після збору, їх можна зберігати в пробірці для забору зразків при кімнатній температурі максимум 3 дні, при температурі 2-8°C максимум 7 днів або при температурі -20°C максимум 3 місяці.
ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ
Довести тест-касету, зразок, буфер і/або контрольні зразки до кімнатної температури (15-30°С) перед тестуванням.
1. Вийміть тест з упаковки та використайте його якомога швидше. Найкращі результати будуть отримані якщо виконати тест протягом години після відкриття.
2. Покладіть тестовий пристрій на чисту, плоску поверхню.
3. Кілька разів струсіть тестовий пристрій.
4. Тримаючи пристрій для збору зразків вертикально, обережно відламайте кінчик пристрою для збору зразків.
5. Додайте 3 краплі розчину (~90μL) зразка в ту лунку касети і запустіть таймер.
6. Дочекайтеся появи кольорової лінії (ліній). Прочитайте результати через 5 хвилин. Не інтерпретуйте результат через 5 хвилин.
- Ціна: 60 ₴