
Центрифуга гематокритная СМ-7 MICROmed
- В наявності
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 грн
+380 (63) 811-08-59
Людмила
- +380 (93) 290-21-35Вікторія - Стоматологічний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
Центрифуга MICROmed СМ-7 є аналогом центрифуги: СМ-70 ELMI.
Центрифуга CM-7 MICROmed призначена для визначення гематокритного числа крові.
гематокритное центрифуга застосовується в практиці лабораторної клінічної діагностики та проведення досліджень в лабораторіях медичних і науково-дослідних установ.
Центрифуга має електронне реле часу, що відключає привід по завершенні центрифугування. Оснащена ротором на 24 гематокритное капіляра.
Ротор центрифуги закривається кришкою. Можливо встановлювати меншу кількість капілярів, за умови дотримання збалансованості ротора.
властивості:
установчі ніжки виконані у формі присосок і забезпечує виняткову стійкість і низький рівень шуму і вібрації при роботі; {{ 1}} низьке енергоспоживання; електронне блокування відкриття кришки до повної зупинки ротора;
плавність пуску ротора; автоматичне відключення ротора через заданий інтервал часу;
звукова сигналізація зупинки ротора;
електронне блокування відкриття кришки до повної зупинки ротора.
Центрифуги відповідають вимогам Технічного регламенту медичних виробів для діагностики in vitro, пройшли реєстрацію в сертифікаційному центрі і дозволені для використання в медичній практиці. Наявність Свідоцтва оцінки технічної документації медичного виробу гарантує ефективність і безпеку використання медичної техніки.
Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості медичних виробів ISO 13485: 2003.
- Ціна: Ціну уточнюйте