Кошик
218 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

ОРТОПЕДИЧНІ ЛІЖКА ТА МАТРАЦИ

Якщо людина в результаті важких травм, операцій, тривалих хвороб виявився повністю прикутим до ліжка, є небезпека виникнення потертостей і запалень на шкірі, які при відсутності належного догляду, перетворюються в пролежні.

Пролежні - це пошкодження шкіри і розташованих під нею тканин в результаті їх тривалого здавлення, що і відбувається, коли людина не може самостійно перевернутися і тривалий час знаходиться в одному положенні.

У комплекс заходів з профілактики формування пролежнів і їх лікування входити лікарська терапія, хірургічне видалення відмерлих і некротизованих тканин і, звичайно, використання медичної ліжка і протипролежневі матраци.

Всі представлені в нашому каталозі моделі медичних ліжок підходять для використання, як в спеціалізованих медичних установах, так і в домашніх умовах. Зверніть увагу на наступні переваги:
- Легкість  регулювання. Всі ліжка настроюються індивідуально під пацієнта: змінюється нахил ліжка, коригується висота, що регулюються секції, знімаються або складаються бічні панелі, підголовники і підлокітники.
-  Установка додаткових аксесуарів.
- Простота управління. Є різні типи пультів управління, в тому числі і ножні.
- Реанімація та інтенсивна терапія. Якщо для виготовлення ложа були використані рентгенопрозорі матеріали, обстеження пацієнта можна проводити прямо на ліжку. Легка санітарна обробка та простота експлуатації.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner