Кошик
263 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Як вибирати УЗД апарат?

Як вибирати УЗД апарат?

Ультразвукове дослідження – це затребуваний метод неінвазивної діагностики, завдяки якому можна безболісно, не шкідливо і швидко вивчити стан внутрішніх органів людини. Цим і пояснюється широке застосування УЗД апаратів у всіх областях медицини. Якісні прилади дозволяють отримувати результати високої точності, на основі яких можна робити висновки і проводити подальші дослідження. Серед виробників ультразвукового устаткування лідерами на ринку є: Esaote, Philips, Medison (Samsung), Toshiba, Siemens і деякі інші.

Продукція цих компаній давно зарекомендувала себе як якісна і надійна.

Великий вибір УЗД сканерів, широкий діапазон цін, різнопланова комплектація і велика кількість ультразвукових датчиків призводять до того, що медичний персонал губиться в кількості пропозицій від різних постачальників.

 

Для того, щоб Вам було легше купити апарат УЗД, який максимально відповідає потребам медичного центру і при цьому вписується в бюджет, ми виділили декілька пунктів, на які варто звернути увагу.

1. Сфера застосування ультразвукового апарату.
Залежно від спеціалізації Вашої клініки, досліджень, які лікарі планують проводити на УЗД апараті, і потреб пацієнтів виділяють такі типи обладнання для УЗД:
- ДЛЯ АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
- ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ СЕРЦЯ ТА СУДИН (КАРДІОЛОГІЯ)
- БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ.

Кожен тип УЗД апарату відрізняється максимальній продуктивністю у своїй галузі. Альо багатофункціональні УЗД апарати найбільше поширені, оскільки можуть охопити найбільшу кількість медичних завдань.
Якщо Ви хочете придбати висококласний ультразвуковий сканер з повною комплектацією, великим набором датчиків (в тому числі 3D/4D),то в цьому випадку навряд чи вийде дешево придбати УЗД апарат.

2. Нові чи ВІДНОВЛЕНІ (НЕ Б/У) УЗД АПАРАТИ.

Бувають випадки, коли необхідний експертний апарат УЗД, але фінансові можливості обмежені. У подібній ситуації можна запропонувати відновлені ультразвукові системи. Подібний УЗД сканер не набагато відрізняється по якості від нового медичного обладнання, але при цьому має привабливу вартість. Тім більше, відновлене обладнання проходити апгрейд (перевірка, заміна запчастин, оновлення програмного забезпечення) на офіційних заводах GE Healthcare та постачається клієнту з комплектом нових датчіків. Також дуже важливим показником надійності такого обладнання є те, що постачальник дає 1 рік офіційної гарантії.

3. Конструкція обладнання для УЗД - Портативний УЗД апарат; Стаціонарний УЗД апарат; Переносний УЗД апарат з візком.

4. Режими зображення. 

В-режим або 2D–режим, M-режим, доплерівський режим -зазвичай використовуються в стандартній комплектації. Альо залежно від збільшення потреб зростанні й потреба різних режимів. Такі режими візуалізації, як кольоровий доплер, тканинний й енергетичний доплер, імпульсно - та постійно-хвильовий доплер, автоматична оптимізація зображення, B-Flow, розширені можливості стрес-ехо досліджень, тканинна гармоніка, Easy 3D та ін. можуть значно розширити можливості діагностики.

5. Розширення та розмір діагоналі екрану.

Від цього залежить наскільки зручно працювати з апаратом та якість виведення зображення на екран.

6. Кількість необхідних датчіків.

Для стандартних рутинних ультразвукових досліджень достатня буде й 2-3 датчіків. Проте якщо Ви плануєте займатися спеціалізованими обстеженнями, то в цьому разі кількість датчіків може зрости до 5-6 шт.

7. Глибина сканування.

Для різних зон обстеження потрібна різна глибина сканування датчиків. Щоб Вам було легше визначитися, які датчики потрібні для Вашої медичної практики, розберемося яка глибина сканування буває в певних типів датчиків. Для початку потрібно розуміти, що чим вища частота датчика (МГц), тім менша глибина сканування.

  • Наприклад, під час абдомінальних досліджень (нирок, печінки, шлунку, деяких видів гінекологічних досліджень) глибина сканування сягає від 30 до 36 див. Такої глибини можна досягти на низьких частотах (від 1 до 6 МГц), які характерні для конвексоного датчика.
     

  • УЗД дослідження серця, кровотоку головного мозку проводитися на глибині до 22-24 див. Це можливо на частотах від 1,7 до 5 МГц. Така частота буває у секторного датчика (для дорослих).
     

  • Якщо Ви займаєтеся дослідженнями в акушерстві, гінекології, урології  – глибина сканування коливається від 1 до 15 см. Така глибина сканування досяжна на середніх частотах – від 2,5 до 11 МГц, і це ендокавітальний датчик.
     

  • УЗД молочних залоз, шкіри, судин чіпляє верхні шари тканин (від 1 до 10 см). це можливо за частоти  від 3 до 12 МГц. Дана частота притаманна лінійному датчику.

8. Кількість портів для датчиків, які можна підключати одночасно. 

Залежно від класу системи, кількість портів, які можна використати одночасно, може коливатися від одного до чотирьох.

9. Можливість додатково встановити - опції й доукомплектувати апарат датчика у майбутньому.

10. Вага ультразвукової системи (кг). 

Компактний розмір та легка вага апарату полегшує його застосування в невеликих приміщеннях та в разі переміщення його з кабінету в кабінет. Але якщо розмір приміщення дозволяє і немає необхідності пересування, то не варто прив'язуватися до габаритності УЗД системи.

На ринку України є багато як виробників, так і дистриб'юторів медичного обладнання. Але далеко не кожен постачальник добросовісно ставиться до своєї роботи. Вирішивши, що Ви хочете купити УЗД апарат, варто звертатися в перевірені компанії, які вже встигли себе зарекомендувати на ринку. Звертаючись за придбанням медичного обладнання до ТОВ “Медринок”, Ви отримаєте якісну консультацію, правильно оформлені документи, своєчасне постачання, якісний гарантійний та післягарантійний сервіс, навчання персоналу.

УЗД апарати, а також комплектуючі до них можна придбати оптом і в роздріб у компанії ТОВ “Медринок”. Компанія реалізує різноманітне домашнє, медичне та лабораторне обладнання, реактиви від провідних зарубіжних та вітчизняних виробників. Фахівці відділу продажу допоможуть Вам підібрати обладнання за Вашими вимогами щодо характеристик та ціни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner