Кошик
269 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Як забезпечити тривалу експлуатацію лабораторного обладнання

Як забезпечити тривалу експлуатацію лабораторного обладнання

Знизити ймовірність появи несправностей можна, тільки якщо періодично буде своєчасно проводитися технічне обслуговування використовуваних апаратів інженерами з відповідною освітою.

Що дає технічне обслуговування обладнання в лабораторії?

Тривалість використання обладнання в лабораторній діагностиці  залежить від призначення апаратів і умов їх експлуатації. Єдиних стандартів, що визначають термін служби приладів, немає. При дбайливому використанні найдовше служать холодильники, сушильні шафи, термостати, ваги, мікроскопи. Подібне обладнання не відноситься до технічно складних конструкцій, тому не вимагає дотримання особливих правил застосування і рідко виходить з ладу.

Набагато частіше проводиться ремонт лабораторних приладів, що відносяться до складної техніки, це:

  • Медичні аналізатори;

  • Газові і рідинні хроматографи;

  • Спектрофотометри;

  • Спектрометри.

Перераховані вище апарати спочатку розроблялися для експлуатації в складних умовах. Їх технічні вузли розраховані на підвищені навантаження, тому безперебійно можуть служити 5 і більше років. При виході основних комплектуючих з ладу можлива їх заміна. Регулярне технічне обслуговування таких приладів дозволяє своєчасно виявити критичний знос деталей і замінити їх на сертифіковані аналоги. Ремонт в цьому випадку обійдеться недорого, так як неполадки в будові апарату не позначаться негативно на стані інших вузлів і не змусять підприємство тимчасово відмовитися від проведення ряду досліджень.

Таким чином, технічне обслуговування обладнання, проведене фахівцем, своєчасно дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

  • Допомагає вчасно виявити несправності, які можуть призвести до тієї поломки апаратів, при якій відновлення займає багато часу;

  • Продовжує тривалість експлуатації обладнання;

  • Знижує витрати лабораторії на придбання нових приладів.

При проведенні техобслуговування фахівець звертає увагу і на доцільність ремонту. У ряді випадків лабораторії краще придбати нові прилади, так як медтехніка постійно вдосконалюється і її функціональність розширюється. Замовити обладнання різного типу та призначення можна в компанії ТОВ “Медринок”. Фахівці відділу продажів допоможуть Вам підібрати обладнання за Вашими потребами, вимогами щодо характеристик та специфікації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner