Кошик
265 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Атравматичні голки. Особливості

Атравматичні голки. Особливості

Комплект атравматичної голки з ниткою, що розсмоктується, або не розсмоктується, називається атравматикою. Атравматичні голки доцільно застосовувати у всіх областях хірургії, а при оперативних втручаннях на судини, серце, м'які тканини застосування атравматики необхідне. 

Атравматичні голки з шовною ниткою складають основу сучасних шовних матеріалів у медицині. Вони являють собою голку з хірургічною шовною ниткою, яка впресована або іншим чином закріплена в голці. При цьому діаметр голки максимально відповідає діаметру нитки, тобто виключається зайвий травматизм тканин, як це буває при проходженні звичайної голки з ниткою.
Нитка є продовженням атравматичної голки. Це витратний матеріал одноразового використання. Атравматичні хірургічні голки можуть бути доповнені різноманітними видами ниток. Усі комплекти стерильні і не потребують жодної підготовки перед операцією.
За формою вістря розрізняють голки колючі (круглі), звичайні – прямо-ріжучі, зворотно (реверсивні)-ріжучі, тупокінцеві, у вигляді шпателя і т. ін.
Ріжучі голки можуть порвати судини і збільшити кровотечу, тому призначені тільки для накладення підшкірних швів. Найпоширенішим підвидом хірургічних голок є колючі голки. Тіло хірургічної голки, або місце захоплення, може мати перетин у вигляді кола, овалу, трикутника, або трапеції.
Голки класифікуються залежно від радіуса вигину (кривина), форми вістря і довжини. Кривина голки визначається залежно від того, яку частину кола вона займає. Виходячи з цього, голки бувають 1/4, 3/8, 5/8, 1/2 кола та прямі. 

Виробництво медичних атравматичних голок

Атравматичні хірургічні голки виготовляють зі спеціальних сплавів нержавіючої хірургічної сталі. Саме склад сталі забезпечує всі необхідні функціональні характеристики голки: міцність, гнучкість і гостроту. Для заточування та полірування виробів використовуються новітні методи обробки металу. При виробництві медичних голок на кожен виріб наноситься спеціальне покриття, що покращує їх проникаючу здатність.

На сайті "Медринок" ви зможете замовити колючі, ріжучі та колючі-ріжучі (типу таперкат) голки у комплект із хірургічними нитками. Комплекти голок атравматичних з хірургічними шовними матеріалами виготовляються як одноголкові, так і двоголкові.

 

Телефонуйте: 0638110859!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner