Кошик
263 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Особливості гідрогелевих пов'язок

Особливості гідрогелевих пов'язок

На кафедрі органічної хімії Національного університету "Львівська політехніка" студенти розробили унікальні гідрогелеві пов'язки, які швидко загоюють рани. Для реалізації цієї ідеї дослідники затратили п’ять років. Пов’язка на 95 % складається з води і армована поліпропіленовою сіткою. Порівняно з аналогами, гідрогелеві пов'язки набагато краще захищають рану від механічних пошкоджень, а наповнення їх лікарськими препаратами широкого спектру дії (обезболюючими, бактеріостатичними, терапевтичними, гемостатичними) дозволяє гнучко підходити до лікувального процесу і враховувати індивідуальні особливості пацієнта та стадії загоєння рани.

Готові пов’язки можна застосовувати при лікуванні вогнепальних ран, опіків та пролежнів, а ще при різноманітних пошкодженнях шкіри. Вона щільно прилягає і не дозволяє бактеріям розмножуватись.

❗️Цікавий факт: початковий задум науковців – суха пов’язка.

Гідрогелі допомагають підтримувати рану у вологому стані. При цьому вони поглинають надлишок рідини і тим самим підтримують необхідний водний баланс для відновних процесів. Українські гідрогелеві пов'язки при набуханні від води не руйнуються і не деформуються, добре прилягають до рани, забезпечуючи її повний захист. Гідрогелеві пов'язки атравматичні: при перев'язках рана не травмується і не кровоточить, що сприяє більш ефективному і швидкому загоєнню. Армовані пов'язки з гідрогелю не вимагають частої заміни, що особливо важливо при великих і глибоких пошкодженнях. Прозорість гідрогелевих пов'язок дозволяє здійснювати моніторинг стану рани і своєчасно проводити ті чи інші медичні маніпуляції.

Гідрогелеві пов'язки вже стали незамінним помічником при термічних ушкодженнях різного ступеня тяжкості і при різних стадіях ранового процесу. Вони незамінні при першої допомоги потерпілому в домашніх умовах і на всіх етапах спеціалізованої медичної допомоги.

Щоб звичайну гідрогелеву пов'язку перетворити на лікувальну, достатньо помістити її у спеціальний розчин на 10 хв.

В асортименті різні види пов’язок:
🔵 охолоджуючі (гідрогелева пов’язка без лікарського засобу);
🔵 знеболювальні (гідрогелева пов’язка з лідокаїном, новокаїном);
🔵протизапальні (гідрогелева пов’язка з димексидом, метилурацилом, преднізолоном, з бентонітовою та каоліновою глинами);
🔵 кровозупиняючі (гідрогелева пов’язка з борною кислотою та глюконатом кальцію);
🔵універсальні (суха гідрогелева пов’язка; наповнюється необхідним лікарським засобом на вибір лікаря).

Якщо Ви бажаєте придбати гідрогелеві пов'язки, телефонуйте нам 0638110859

 або замовляйте на сайті “Медринок”:

Будемо раді співпраці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner