Стерилізація медичних виробів

Стерилізація медичних виробів відіграє ключову роль в профілактиці поширення внутрішньолікарняних інфекцій. А тому сам процес підготовки до стерилізації та контролю якості повинен бути врегульованим не лише законодавчо, а й внутрішніми інструкціями в закладі.
Повітряний метод стерилізації:
🔵 у якості стерилізаційного агента виступає їй розжарене повітря. Знезараження здійснюється у повітряних стерилізаторах;
🔵 цим методом стерилізують такі медичні інструменти: хірургічні; стоматологічні; гінекологічні; елементи приладів, апаратів, особливо такі, що їх виготовлено з нестійких до корозії металів та силіконової гуми.
Хімічний метод стерилізації медичних виробів:
🔴 здійснюють за допомогою хімічних стерилянтів. Цей метод застосовують для знезараження виробів, що містять у своїй конструкції матеріали, чутливі до дії високих температур, що робить використання інших методик неможливим;
🔴 для стерилізації медичних виробів використовуйте стерилянти, що мають спороцидну дію. До них належать засоби, діючою речовиною яких є альдегіди, пероксид гідрогену, надоцтова кислота, аміни, гуанідини тощо.
🔴 знезараження хімічними стерилянтами проводять у спеціальному устаткуванні. У процесі суворо дотримуйтеся правил асептики. Медперсонал повинен працювати у стерильного медичному халаті, шапочці медичній (волосся має бути надійно сховане під шапочкою), бахілах, або взутті, що підлягає дезінфекції, захисній масці, стерильних рукавицях. У роботі використовуйте лише стерильні інструменти та ємності. Відмивайте вироби від залишків стерилянтів стерильною водою.
Замовити обладнання, дезінфектори, чи ємності для стерилізації можна на сайті "Медринок":
https://medrynok.com.ua/goods/dezinfekcii-228302/
або телефонуйте: 0638110859!