Кошик
259 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Все про спірографи

Все про спірографи

На жаль, багато людей, помічаючи в собі проблеми з диханням, не поспішають звертатися до лікаря. Альо іноді, проста задишка, або не минаючий після застуди кашель можуть бути показником досить серйозних легеневих захворювань. Для того, щоб виявити проблему на ранніх стадіях, в арсеналі сучасних медичних центрів є спеціальні прилади – спірографи. Завдяки їм здійснюється спостереження за функціонуванням легенів у людей будь-якого віку. Сфера застосування даних приладів досить широка: лікарська експертиза, підготовка до операцій, реабілітаційний період, профзахворювання та підбір лікарських препаратів, спортивна медицина і т. д.

Що таке спірограф

🔵Спірограф – це спеціальний діагностичний медичний прилад, за допомогою якого можна визначати різні параметри дихання. Зокрема, він призводить до виміру обсягу легень при найбільшому вдиху і видиху, визначає споживання кисню, глибину і частоту дихання, а також графічно реєструє ці показники.

Які бувають спірографи

🔵Стаціонарні спірографи володіють максимальній функціональністю і є досить габаритними приладами. Вони обладнані вбудованим термопринтером і клавіатурою, це дозволяє фіксувати діагностичну інформацію для подальшої інтерпретації.

🔴Портативні спірографи - це невеликі зручні пристрої, що мають певний обов'язковий набір для проведених вимірювань, а також можливість підключення датчиків SpO2 і наявність принтера. Такі прилади з вбудованими акумуляторами особливо зручні для обстежень поза стаціонарних умов. У продажу є навіть кишенькові моделі, призначені для самостійного застосування.
 
🔵Комп'ютерні спірографи являють собою пристрої, підключені до комп'ютера. Спеціальні встановлені програми дозволяють діагностувати стан легенів, за допомогою пневмотахометрії. Такі спірографи беруть участь не тільки у постановці діагнозу і надають отримані показники, а й видають рекомендації щодо подальшого лікування.

Обстеження не доставляє дискомфорт пацієнту і займає 7-10 хвилин, проводиться вранці натщесерце, перед процедурою ( за 7-8 годин ) не можна пити каву, алкоголь, а також курити. Якщо купити спірограф хорошої якості, то ви отримаєте високоточний прилад, що дозволяє швидко і максимально точно поставити діагноз пацієнтам, що мають симптоми захворювань дихальних шляхів.

Зверни прилад можна на сайті "Медринок"

📞0638110859

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner