Кошик
269 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Лабораторний посуд

Лабораторний посуд

Більшість людей, коли чують слово "лабораторія" думають про кольорові рідини, складне обладнання, незрозумілі пристрої та проведення інноваційних дослідів. Певною мірою все так і відбувається. Але насправді, це звичайне обладнання: пробірки, аналізатор, центрифуга, колби, лабораторні шафи, мікроскопи  і таке інше. 
Немає лабораторії без хімічного посуду. Це обов'язковий елемент для проведення дослідів. Він буває скляний та пластиковий. Іноді використовують кварц, шамот, фарфор та інші матеріали. Оскільки скло володіє термічною стійкістю, скляний посуд користується найбільшою популярністю. Інколи спеціалістам потрібний посуд з іншими термо властивостями, тоді від скла доводиться відмовитись.
Скляний посуд ідеально підходить для проведення дослідів, аналізів, синтезу речовин і очистки. Але перевагою пластикового посуду є повна безпека під час використання, простота в догляді, легко миється і швидко сохне.

Посуд загального призначення: пробірки, колбі, стакани, лійки, ретори, кристалізатори, крани, колбі з круглим дном, чашка "Петро", наконечники для дозаторів потрібно купувати якісні, бо від цього залежить ваша робота.
У лабораторіях найчастіше використовують посуд зі скла, він може мати будь-який вигляд. Тобто, є можливість придбати прозорий або непрозорий, безбарвний або забарвлений посуд, або навіть такий, що здатний люмінесціювати, поглинати або пропускати ультрафіолетові промені. Багато фахівців віддають перевагу неорганічному склу, яке характеризується відмінними механічними, хімічними і тепловими властивостями.

Лабораторний посуд купити можна в компанії "Медринок". Також ми пропонуємо широкий асортимент товарів для лабораторії, для фахівців та для пацієнтів. Просто переходьте на наш сайт та дивіться
https://medrynok.com.ua/
Вся продукція реалізується оптом та в роздріб по всій території України.

Ми постійно оновлюємо та розширюємо наявний асортимент продукції. На замовлення не потрібно чекати довго, бо працюємо оперативно.

Телефонуйте: 0638110859 та замовляйте медичні товари прямо зараз!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner