Кошик
259 відгуків
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!
МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила
+380 (93) 290-21-35Людмила - Стоматологічний відділ
Додати відгук

Догляд за Іфа аналізатором

Догляд за Іфа аналізатором

Техніка потребує догляду. Якщо ігнорувати правила експлуатації й не приділяти обладнанню належної уваги, вона може вийти з ладу і принести багато клопоту.

Тримайте кілька практичних порад👉

🔴 Щоденна чистка планшетів. Переконайтесь, що в лунках планшету немає осаду і згустків;

🔵Обов'язково вимірюйте кожен планшет із застосуванням контрольних матеріалів, що поставляються з наборами реактивів. Якщо розрахунок за результатами вимірювання контрольних матеріалів дає неправильні значення, результати дослідження не можна використовувати;

🔴Переконайтесь, щоб було достатня місця навколо приладу для забезпечення нормальної вентиляції, щоб пристрій не піддавався сільній вібрації;

🔵Слідкуйте, щоб прилад був сухим. Незважаючи на те, що фільтри досить добре захищені від впливів зовнішнього середовища, вони можуть інтенсивно старіти в умовах дуже високої вологості (понад 85%) і великих перепадів температури повітря (понад 5 ° С в хвилину). Прилад бажано експлуатувати при температури повітря в межах від 18 до 35 ° С.

🔴Протирайте прилад тільки в разі крайньої необхідності. Для видалення пилу і бруду
використовуйте суху м'яка яку ганчірку. Якщо Ви пролили реактив на прилад, користуйтеся ганчіркою, змоченою водою або 70% ізопропанолом. Не вживайте чистячих (абразивних) засобів, це може призвести до його руйнування. Не користуйтеся мокрою клавіатурою приладу, просто дайте їй висохнути.

🔵Лампу, яка пропрацювала понад 1000 рік. - необхідно замінити;

🔴Заміну фільтрам потрібно робити кожні 3 роки.
 
Дотримуйтесь простих правил і ваше обладнання, і ваші нерві прослужать вам довше. ✅

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner