Корзина
28 отзывов
МЕДРИНОК
+38050 225 38 08
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

COVID-19 SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигену

  • В наличии

220 грн.

+38050 225 38 08
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
COVID-19 SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигену
COVID-19 SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигенуВ наличии
220 грн.
+38050 225 38 08
Купить

Описание

COVID-19 (SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигену (Colloidal Gold)

Призначення 
Цей тест використовується для якісного виявлення антигену SARS-CoV-2   у мазках з горла або мазках з носа. SARS-CoV-2 належать до β роду. COVID-19 - це гостре респіраторне                   інфекційне захворювання. В даний час пацієнти, інфіковані SARS-CoV-2 є основним джерелом інфекції; безсимптомно інфіковані люди також  можуть бути джерелом інфекції. На підставі поточного епідеміологічного дослідження інкубаційний період становить від 1 до 14 днів, переважно від 3 до 7 днів. Основні прояви включають підвищення температури,  втома і сухий кашель. Закладеність носа, нежить, біль у горлі, міалгія та  діарея виявляються не так часто. 

Склад набору:
1) Стерилізований тампон 
2) Трубка для екстракції антигену
3) Екстракційний реагент 
4) Тестовий картридж

Збір зразків :
1. Зразок з глотки 

Нехай  голова  пацієнта  злегка  нахиляється,  рот  відкритий  і  пацієнт  видає звуки   "е",   оголюючи   глоткові   мигдалини   з   обох   сторін.   Потримайте тампон  і  протріть  глоткові  мигдалини  з  обох  боків  пацієнта  з  невеликим твердим упором вперед і назад не менше 3 разів.

2. Зразок з носового мазка:
 Нехай     голова   пацієнта    розслабиться    природним      шляхом,    повільно поверніть   тампон   біля   стінки   ніздрі   в   ніздрю   пацієнта   до   носового піднебіння,   а   потім   повільно   витягніть   його,   витираючи.   Цим   самим тампоном таким же чином протріть іншу ніздрю;

Підготовка зразка
1.  Вийміть екстракційну трубку, додайте 8 крапель (близько 0,3 мл) екстракційного реагенту в екстракційну трубку і поставте на стіл. 
2.  Помістіть зразок мазка в екстракційну трубку, покрутіть тампон в екестраційній трубці не менше 10 сек. і притисніть головку тампона до стінки трубки, щоб вивільнити антиген у тампоні.
3.  Видаліть тампон, стискаючи боки трубки, щоб витягти рідину з тампона. аби видалити якомога більше рідини з мазка. Утилізуйте мазки відповідно до методу утилізації біологічно небезпечних відходів.
​​​​​​​4.  Щільно вставте наконечник крапельниці в екстракційну трубку.
                              

Информация для заказа

  • Цена: 220 грн.