Корзина
28 отзывов
МЕДРИНОК
+38050 225 38 08
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Тест на виявлення сифілісу, комплект (TP)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

21 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 грн.

Показать оптовые цены
+38050 225 38 08
 • График работы
 • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тест на виявлення сифілісу, комплект (TP)
Тест на виявлення сифілісу, комплект (TP)В наличии
21 грн.
+38050 225 38 08
Купить

Описание

Комплектація:
1. тест-касета;
2.Буфер;
3.Піпетка;
4.Ланцент спис;
5.Серветка.

Тест-касета Wondfo для виявлення сифілісу в цільної крові / сироватці / плазмі крові є експрес-тестом для візуальної детекції антитіл до блідої спірохети (Treponema pallidum) як допоміжний засіб для діагностики сифілісні інфекції.

Використовувати тільки для діагностики in vitro і тільки працівниками охорони здоров'я

Сифіліс - це захворювання, що передається статевим шляхом (ЗПСШ), яке має високу инфекционностью. Захворювання поширюється в основному статевим шляхом або безпосередньо при контакті з людиною, яка має відкриту, вологу сифилитическую виразку. Сифіліс має три відмінні етапи занедбаності у людини. Це найбільш важке ЗПСШ викликано збудником під назвою бліда спірохета Treponema pallidum (ТР), який має форму штопора, так що він може досить добре прориватися через шкіру, і в кінцевому рахунку потрапляє практично в будь-яке місце в організмі. Виразка відзначає місце, де збудник сифілісу проникає в шкіру і тіло. Протягом декількох тижнів розвивається лихоманка, озноб, болі, головний біль і роздуті гланди. Іноді також має місце висип. Другий етап називається латентний період. Саме тут спірохети проникають в кровотік, як правило, від шести до восьми тижнів після появи шанкру виразки. Спочатку може не бути ніяких симптомів. На цій стадії людина вже не заразний, або не в змозі поширювати захворювання, але все одно хворий. Найбільш відмінною рисою другої стадії є поява висипу. Якщо не лікувати, він переходить в третю стадію хвороби, де може статися пошкодження головного мозку, а також сліпота, параліч і дезорієнтація, пошкодження кровоносних судин, що сприяє утворенню згустків і аневризми. Більшість людей не досягають зазначених стадій, тому що в даний час є лікування. Таким чином, тест-система Wondfo на сифіліс може швидко допомогти в ранній діагностиці і своєчасному лікуванні захворювання.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Тест-система Wondfo для виявлення сифілісу в цільної крові / сироватці / плазмі крові заснована на сендвіч-методі імунологічного аналізу подвійних антигенів для визначення антитіл до сифілісу в цільної крові / сироватці / плазмі крові. Рекомбінантні антигени TpN15, TpN17 і TpN47 покриті твердою мембраною. У віконці результатів є дві лінії з покриттям. Одна з них - тестова лінія (Т), покрита рекомбінантними антигенами, друга - контрольна лінія (С), покрита поліклональних антитіл. При внесенні зразка в лунку, він абсорбується в пристрій під дією капілярних сил, змішується з кон'югатом антиген-барвник і проходить через попередньо покриту мембрану.

Коли рівні антитіл до сифілісу в зразку рівні або перевищують порогові значення (межа чутливості тесту), антитіла до сифілісу зв'язуються з кон'югатом антиген-барвник і потім захоплюються рекомбінантними антигенами, іммобілізованими в тестовій зоні (Т) пристрої і утворюють преципітати Ag-Ab-Ag- Au. Це призводить до появи забарвленої смуги в тестовій зоні, що вказує на позитивний результат.

Коли рівні антитіл до сифілісу дорівнюють нулю або нижче порогових значень, кольорова смуга в тестовій зоні Т не виникає, що вказує на негативний результат.

Якщо процедура тестування виконується правильно, в контрольній зоні (C) з'явиться кольорова лінія.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

1. Цей тест-набір призначений тільки для використання in vitro. Чи не ковтати.

2. Всі зразки слід розглядати в якості агентів-збудників трансмісивних захворювань.

3. Зразки крові, взяті у хворих жовтяницею, при ліпемії; гемолізовані, які зазнали термообробці або забруднені зразки крові можуть давати помилкові результати.

4. Після першого використання тест-систему викидають. Її можна використовувати лише один раз.

5. Не використовуйте тест-набір після закінчення терміну придатності.

6. Не використовуйте тест-набір, якщо м'яка упаковка пошкоджена або погано герметизирована.

7. Зберігати в недоступному для дітей місці.

8. УТИЛІЗАЦІЯ ДІАГНОСТИЧНОГО ТЕСТА: Використане пристрій є інфекційно-небезпечним. Процес утилізації використаної тест-системи слід проводити відповідно до місцевих законів або лабораторним регламентом про інфікування.

ЗБЕРІГАННЯ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ

1. Зберігати при 2 ° C ~ 30 ° C в герметичній м'якій упаковці до закінчення терміну придатності.

2. Берегти від попадання прямих сонячних променів, вологи. Тримати подалі від тепла.

3. Забороняється заморожувати.

 

Информация для заказа

 • Цена: 21 грн.