Корзина
28 отзывов
МЕДРИНОК
+38050 225 38 08
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Тест на спайс / синтетичні канабіноїди (K2)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: W089-S

20 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 грн.

Показать оптовые цены
+38050 225 38 08
 • График работы
 • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тест на спайс / синтетичні канабіноїди (K2)
Тест на спайс / синтетичні канабіноїди (K2)В наличии
20 грн.
+38050 225 38 08
Купить

Описание

Тест Wondfo® на виявлення Спайс (K2) в сечі є швидкий одноступінчатий тест для якісного визначення синтетичних канабіноїдів і їх основних метаболітів в сечі людини в певної порогової концентрації.

Тільки для використання медичними працівниками. Тільки для діагностики in vitro. ПРИЗНАЧЕННЯ

Тест Wondfo® на виявлення Спайс (K2) в сечі є проточний латеральний імунохроматографічним аналіз для визначення синтетичних канабіноїдів JWH-018-пентанової кислоти при пороговому рівні 50 нг / мл і / або JWH-073-бутанової кислоти при пороговому рівні 25 нг / мл .

Аналіз призначений для установки інтоксикації у пацієнтів.

КОРОТКИЙ ОПИС

Синтетичні канабіноїди є психоактивні дизайнерські наркотики, створені шляхом обприскування натуральних трав синтетичними хімічними речовинами, які при вживанні ніби імітують ефекти канабіноїдів. Вони дуже добре відомі під назвами K2 і спайс. Синтетична марихуана містить синтетичні канабіноїди, які діють на організм подібно канабіноїдів, які є природними компонентами конопель, таких як ТНП. Широке і багатокомпонентне різноманіття синтетичних канабіноїдів, найчастіше це - канабіціклогексанол, JWH-018, JWH-073, або HU-210, використовується як спроба уникнути законів, згідно з якими марихуана є незаконною, що робить синтетичні канабіноїди дизайнерськими наркотиками.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

1. Цей тест призначений тільки для зовнішнього застосування. Не ковтати.

2. Утилізувати після першого застосування. Тест можна використовувати більш ніж один раз.

3. Не використовуйте тестовий набір після закінчення терміну придатності.

4. Не використовуйте набір, якщо упаковка має пошкодження або погано запаяна.

5. Зберігати в недоступному для дітей місці.

6. Не оцінювати результати пізніше ніж через 10 хвилин.

КОМПЛЕКТАЦІЯ АНАЛІЗУ

Одна упаковка містить тест і поглинач вологи.

Поглинач вологи призначений тільки для зберігання і не використовується при проведенні аналізу.

ЗБЕРІГАННЯ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ

Зберігати при температурі 2 ° С - 30 ° С в закритій упаковці до закінчення терміну придатності.

Зберігати в місці, захищеному від прямого сонячного світла, вологи і високої температури.

Чи не заморожувати.

ЗБІР І ПІДГОТОВКА ЗРАЗКІВ

Зберіть зразок сечі в чашку (ємність) для сечі. Зразки сечі можна зберігати в холодильнику (2 ° C - 8 ° C) до 48 годин. Для більш тривалого зберігання, зразки необхідно заморозити (-20 ° С або нижче).

Перед тестуванням заморожені або охолоджені зразки повинні бути доведені до кімнатної температури. Для тіста використовуйте тільки чисті аліквоти.

ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ

Тест слід проводити при кімнатній температурі (від 10 ° C до 30 ° C)

1. Витягніть тест-смужку з герметичної упаковки.

2. Занурте смужку в сечу таким чином, щоб стрілка вказувала в бік сечі. Вийміть смужку мінімум через 10 секунд і покладіть її горизонтально на чисту, суху, неабсорбуючих поверхню (наприклад, горловину контейнера для сечі).

3. Оцініть результати через 5 хвилин.

НЕ інтерпретувати результати тесту пізніше ніж через 10 хвилин.

ВАЖЛИВО: Переконайтеся, що рівень сечі не виходить за межі лінії MAX (лінія маркування), інакше тест буде проведений неправильно.

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Позитивний (+)

Блідо-рожева смужка візуалізується в контрольній ділянці. Пофарбована смужка не з'являється в тестовій ділянці. Позитивний результат вказує на те, що концентрація синтетичних канабіноїдів JWH-018-пентанової кислоти і / або JWH-073-бутанової кислоти знаходиться на рівні або вище межі визначення.

Негативний (-)

Блідо-рожева смужка візуалізується в області контролю і в тестовій ділянці. Цей негативний результат вказує на те, що концентрація синтетичних канабіноїдів JWH-018-пентанової кислоти і / або JWH-073-бутанової кислоти є нульовий або нижче межі визначення.

недійсний

Якщо пофарбована смужка не візуалізується в контрольній ділянці або якщо забарвлена ​​смужка візуалізується тільки в тестовій ділянці, результати аналізу є недійсними.

ОБМЕЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

1. Цей тест був розроблений тільки для тестування зразків сечі. Ефективність цього тесту при використанні інших зразків підтверджена була.

2. При використанні зіпсованих зразків сечі можуть бути отримані помилкові результати. Сильно окислюють кошти, такі як відбілювач (гіпохлорит) можуть окисляти проби наркотичних речовин. Якщо є підозра, що зразок фальсифікований, отримаєте новий зразок.

3. Цей тест являє собою якісне скринінгове дослідження. Він не призначений для визначення кількісних значень концентрації наркотичних речовин або рівня інтоксикації.

Информация для заказа

 • Цена: 20 грн.