Корзина
27 отзывов
МЕДРИНОК
+38050 225 38 08
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Тест на морфін (МОР)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: W14-S

18 грн.

Минимальная сумма заказа — 100 грн.

Показать оптовые цены
+38050 225 38 08
 • График работы
 • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тест на морфін (МОР)
Тест на морфін (МОР)В наличии
18 грн.
+38050 225 38 08
Купить

Описание

Тест Wondfo® на виявлення морфіну (MOP) - це проточний латеральний імунохроматографічним аналіз для визначення морфіну в сечі людини в певної порогової концентрації 300 нг / мл. Цей аналіз забезпечує тільки якісні показники. Будь-які результати тестів на наркотичні речовини підлягають клінічному розгляду і професійній оцінці, особливо в разі позитивних попередніх результатів.

КОРОТКИЙ ОПИС

Опіати, такі як героїн, морфін і кодеїн отримують з смоли опіумного маку. Основними метаболітами опіатів є морфін, морфін-3-глюкуронід, норморфін і кодеїн, період напіввиведення яких становить близько 3:00. Героїн швидко метаболізується до морфіну. Таким чином, морфін і морфіну глюкуронід можуть визначатися в сечі людини, яка приймала тільки героїн. Кодеїн в організмі також метаболізується до морфіну. Тому наявність морфіну (або його метаболіти, морфіну глюкуроніду) в сечі вказує на вживання героїну, морфіну і / або кодеїну.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

1. Цей тест призначений тільки для зовнішнього застосування. Не ковтати.

2. Утилізувати після першого застосування. Тест можна використовувати більш ніж один раз.

3. Не використовуйте тестовий набір після закінчення терміну придатності.

4. Не використовуйте набір, якщо упаковка має пошкодження або погано запаяна.

5. Зберігати в недоступному для дітей місці.

6. Не оцінювати результати пізніше ніж через 10 хвилин.

КОМПЛЕКТАЦІЯ АНАЛІЗУ

Одна упаковка містить тест і поглинач вологи.

Поглинач вологи призначений тільки для зберігання і не використовується при проведенні аналізу.

ЗБЕРІГАННЯ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ

Зберігати при температурі 2 ° С - 30 ° С в закритій упаковці до закінчення терміну придатності.

Зберігати в місці, захищеному від прямого сонячного світла, вологи і високої температури.

Чи не заморожувати.

ЗБІР І ПІДГОТОВКА ЗРАЗКІВ

Зберіть зразок сечі в чашку (ємність) для сечі. Зразки сечі можна зберігати в холодильнику (2 ° C - 8 ° C) до 48 годин. Для більш тривалого зберігання, зразки необхідно заморозити (-20 ° С або нижче).

Перед тестуванням заморожені або охолоджені зразки повинні бути доведені до кімнатної температури. Для тіста використовуйте тільки чисті аліквоти.

ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ

Тест слід проводити при кімнатній температурі (від 10 ° C до 30 ° C)

1. Витягніть тест-смужку з герметичної упаковки.

2. Занурте смужку в сечу таким чином, щоб стрілка вказувала в бік сечі. Вийміть смужку мінімум через 10 секунд і покладіть її горизонтально на чисту, суху, неабсорбуючих поверхню (наприклад, горловину контейнера для сечі).

3. Оцініть результати через 5 хвилин.

НЕ інтерпретувати результати тесту пізніше ніж через 10 хвилин.

ВАЖЛИВО: Переконайтеся, що рівень сечі не виходить за межі лінії MAX (лінія маркування), інакше тест буде проведений неправильно.

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Позитивний (+)

Блідо-рожева смужка візуалізується в контрольній ділянці. Пофарбована смужка не є в тестовій ділянці. Позитивний результат вказує на те, що концентрація морфіну знаходиться на рівні або вище межі визначення (300 нг / мл).

Негативний (-)

Блідо-рожева смужка візуалізується в області контролю і в тестовій ділянці. Цей негативний результат вказує на те, що концентрація морфіну є нульовий або нижче межі визначення (300 нг / мл).

недійсний

Якщо пофарбована смужка не візуалізується в контрольній ділянці або якщо пофарбована смужка візуалізується тільки в тестовій ділянці, результати аналізу є недійсними. Аналіз необхідно повторити з використанням нової тест-смужки.

ОБМЕЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

1. Цей тест був розроблений тільки для тестування зразків сечі. Ефективність цього тесту при використанні інших зразків підтверджена була.

2. При використанні зіпсованих зразків сечі можуть бути отримані помилкові результати. Сильно окислюють кошти, такі як відбілювач (гіпохлорит) можуть окисляти проби наркотичних речовин. Якщо є підозра, що зразок фальсифікований, отримаєте новий зразок.

3. Цей тест являє собою якісне скринінгове дослідження. Він не призначений для визначення кількісних значень концентрації наркотичних речовин або рівня інтоксикації.

Информация для заказа

 • Цена: 18 грн.