Корзина
У ЗВ'ЯЗКУ З КУРСОМ ВАЛЮТ ЦІНА МОЖЕ  ВІДРІЗНЯТИСЬ!

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені у найближчий робочий час згідно графіку роботи. Дякуємо за розуміння.

МЕДРИНОК
+380 (63) 811-08-59Людмила

Голка, інтегрована в тримач 20, 21, 22G Vacutest

  • В наличии

Цену уточняйте

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴

Заказ только по телефону

+380 (63) 811-08-59
Людмила
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Голка, інтегрована в тримач 20, 21, 22G Vacutest
В наличииГолка, інтегрована в тримач 20, 21, 22G Vacutest
Цену уточняйте
+380 (63) 811-08-59
Людмила
Описание
Информация для заказа

Опис Голка, інтегрована в тримач 20, 21, 22G Vacutest

Стерильні двосторонні голки, інтегровані в пластиковий тримач з захисним чохлом, індивідуально упаковані і готові до використання.

Тримач прозорий, з поліпропілену, з ребристою поверхнею для зручності фіксації пальцями, з захисним чохлом.

 

Захисний чохол обертається на 360 град. навколо осі тримача, не перешкоджаючи розташуванню голки при венепункції. Після закінчення венепункції голка, яку защепнуто в чохлі тримача, не може бути викручена з тримача. Така конструкція забезпечує максимальну безпеку медичного персоналу при проведенні венепункції і, надалі, при утилізації медичних відходів.

 

25 шт/уп

  • Цена: Цену уточняйте