Корзина
27 отзывов
МЕДРИНОК
+38050 225 38 08
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

ОРТОПЕДИЧНІ ЛІЖКА ТА МАТРАЦИ

Якщо людина в результаті важких травм, операцій, тривалих хвороб виявився повністю прикутим до ліжка, є небезпека виникнення потертостей і запалень на шкірі, які при відсутності належного догляду, перетворюються в пролежні.

Пролежні - це пошкодження шкіри і розташованих під нею тканин в результаті їх тривалого здавлення, що і відбувається, коли людина не може самостійно перевернутися і тривалий час знаходиться в одному положенні.

У комплекс заходів з профілактики формування пролежнів і їх лікування входить лікарська терапія, хірургічне видалення відмерлих і некротизованих тканин і, звичайно, використання медичної ліжка і протипролежневі матраци.

Всі представлені в нашому каталозі моделі медичних ліжок підходять для використання, як в спеціалізованих медичних установах, так і в домашніх умовах. Зверніть увагу на наступні переваги:
- Легкість  регулювання. Всі ліжка настроюються індивідуально під пацієнта: змінюється нахил ліжка, коригується висота, регулюються секції, знімаються або складаються бічні панелі, підголовники і підлокітники.
-  Установка додаткових аксесуарів.
- Простота управління. Є різні типи пультів управління, в тому числі і ножні.
- Реанімація та інтенсивна терапія. Якщо для виготовлення ложа були використані рентгенопрозорі матеріали, обстеження пацієнта можна проводити прямо на ліжку. Легка санітарна обробка та простота експлуатації.